KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15795226
nr 1579 5226
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum - 67. Gicléetryck. Bladets mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:41:53
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
20 nov
Jockum Nordström
Läs mer om Jockum Nordström